To nejlepší z Barmy

Myanmar Mount Popa Inle lake, Myanmar in pagoda,myanmar
Destinácia: Mjanmarsko (Barma)
Kód zájazdu: 1218109
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy
Exotika

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Okruh:
1. deň

odlet z Prahy s medzipristátím do Mjanmarska / Barmy


2. deň

Prílet do Rangúnu, transfer do hotela.


3. deň

Odlet do Baganu, celodenná prehliadka pagod mesta. Súčasťou programu je 30-minútová prechádzka v kočiari ťahaného koňmi: pagoda Shwezigon, chrám Htilominlo. Obed v drevenom kláštore spoločne s mníchmi. Popoludní pokračovanie v prehliadke starobylých chrámov a výrobne lakovaného tovaru, čo je technika používaná pre konzerváciu miestnych svätýň.

4. deň

Pre ranné vtáčatá fakultatívne možnosť letu balónom nad Bagan. Celodenný výlet z Baganu do Saly, cestou zastávka na lokálnom trhu. Prehliadka kláštora U Ponnya. Potom odchod na Mt. Popa. Možnosť výstupu na vrchol tejto svätyne, ku ktorej vedie 777 schodov, strážených zvedavými makaky.

5. deň

Odlet do Heho, prejazd oblasťou rozsiahlych ryžových polí do Pindayi na návštevu jaskýň a tak manufaktúry na výrobu tradičných dáždnikov. Popoludní prejazd smerom k jazeru Inle.

6. deň

Celodenná prehliadka jazera a života na ňom a okolo neho na lodičkách. Obed varený miestnymi obyvateľmi. Návšteva typického domu postaveného na jazere aj posvätného chrámu tejto komunity.

7.deň

Prelet do Thandwe, prejazd na pláž Ngapali, ubytovanie.

8.-9. deň

Ngapali Beach, voľno na relax.

10.deň

Prelet späť do Rangúnu, celodenná prehliadka mesta, vrátane návštevy najposvätnejšieho miesta krajiny - pagody Shwedagon. Krátke zastavenie na miestnom trhu na posledné nákupy, transfer na izbu do hotela na denné využitie na odpočinok a neskôr popoludní transfer späť na letisko a odlet späť do ČR.

11.deň

Návrat späť do Č

CENA ZAHŔŇA: leteckú dopravu Praha - Rangún - Praha, letiskové taxy a ďalšie poplatky, miestne prelety, transfer letisko-hotel-letisko, 8 nocí v hoteli *** / ****, 8x raňajky alebo raňajkový balíček (pri skorých odletoch) , 5x obed, dopravu a vstupy podľa programu, služby česky hovoriaceho sprievodcu

CENA NEZAHŔŇA: cestovné a covid poistenie, prepitné, vízum (cca 70 EUR, hradí sa na letisku pri prílete), let balónom nad Bagan (cca340 EUR)

Zľavy:
1-2 deti 2 - 12 rokov v sprievode 2 dospelých osôb cca 36 EUR

Poznámka:
Minimálny počet účastníkov: 16
FAKULTATÍVNE PRÍPLATKY: 1lôžková izba (cca 430 EUR)

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 24,54 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,52 HRK
Turecká lira  EUR 18,34 TRY
Americký dolar  EUR 0,99 USD

Zobraziť všetky »