Nice letecky

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1164119
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Názor CK:
Nice - kráľovná riviéry, hlavné mesto Azúrového pobrežia, ležiace na pobreží zátoky Baie des Anges. Každý si tu nájde svoje, od kúpania a odpočinku pri mori , cez bohatú ponuku múzeí, kulinárske špeciality vyhlásených reštaurácií až po prechádzky uličkami starého mesta alebo po úchvatnej Anglickej promenáde. Môžete navštíviť tak isto aj neďaleké Monako a letovisko Cannes - dejisko slávneho filmového festivalu a miesto stretnutia svetových celebrít. Nice - Monako - Cannes

Rámcový program zájazdu:


1.deň: Odlet z Prahy alebo Viedne (bude upresnené) do Nice. Po prílete presun do hotela. Peší okruh: Anglická promenáda, promenáda Spojených štátov amerických , staré mesto s trhoviskom, výstup na hrad s vyhliadkami na mesto a záliv , opera, katedrála Sainte Réparate. Nocľah v hoteli.


2.deň: Po raňajkách voľno na kúpanie alebo prehliadka štvrti Cimiez s možnosťou návštevy hneď niekoľkých slávnych múzeí s bohatými zbierkami. Nocľah v hoteli.


3.deň: Po raňajkách voľný deň v Nice, alebo spoločný celodenný výlet do neďalekého Monaka, cesta vlakom asi 30 minút. Možnosť návštevy Oceánografického múzea, Kniežackého paláca, japonskej záhrady alebo slávneho Casina v štvrti Monte Carlo a kúpanie na miestnych plážach. Večer návrat do Nice. Individuálne voľno, nocľah.


4.deň: Po raňajkách voľný deň, alebo spoločný výlet vlakom do Antibes, prechádzka okolo prístavu s hradbami s výhľadom na Vaubanovú pevnosť Fort Carré, stredoveké centrum, provensálsky trh, zámok Grimaldi s múzeom Picassa. Pokračovanie do Cannes - festivalový palác, chodník hviezd, palmová promenáda La Croisette, stará štvrť Le Suquet s krásnym výhľadom na prístav. Možnosť kúpania, navečer návrat do Nice, možnosť spoločnej večere.


5.deň: Raňajky v hoteli. Osobné voľno. Presun na letisko Nice Côte d ´Azur a odlet do Prahy alebo Viedne.

Základná cena zahŕňa:
letecká doprava Praha alebo Viedeň do Nice tam aj späť, príručná batožina do 8 kg, transfer z letiska do hotela a späť, 4 x ubytovanie v 3* hoteli v Nice, 4 x raňajky , služby sprievodcu.

Základná cena nezahŕňa:
transfer na / z letisko do Prahy alebo Viedne ani tam ani späť, vstupy, vlakové lístky a MHD, večere, komplexné cestovné poistenie, príplatok za batožinu do 20 kg 52,-€, príplatok za 1/1 izbu 116,-€.

Poznámky a informácie:
Novinka roku 2019! Nice - kráľovná riviéry, hlavné mesto Azúrového pobrežia, ležiace na pobreží zátoky Baie des Anges. Každý si tu nájde svoje, od kúpania a odpočinku pri mori , cez bohatú ponuku múzeí, kulinárske špeciality vyhlásených reštaurácií až po prechádzky uličkami starého mesta alebo po úchvatnej Anglickej promenáde. Môžete navštíviť tak isto aj neďaleké Monako a letovisko Cannes - dejisko slávneho filmového festivalu a miesto stretnutia svetových celebrít. Nice - Monako - Cannes

Krajiny

Zobraziť všetky »

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,43 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,51 HRK
Turecká lira  EUR 10,15 TRY
Americký dolar  EUR 1,17 USD

Zobraziť všetky »