Nice s návštevou Monaka

Prince palace and old town of Monaco Monako yachts in harbour of Monaco Fontána v Nice Prístav v Monaku Monako Pláž v Nice
Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1105491
Cena od: 614,56 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy
Eurovíkendy

Výber termínu

14.10.2021 4 dni Last Minute 614,56 € +0 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

Úvod:
4-dňový letecký zájazd.

Perex:
Jedno z najkrajších miest Francúzskej riviéry so slávnou 5 km dlhou promenádou, možnosť návštevy Chagallovho múzea. Zaujímavosti Monaka s návštevou Monte Carla.

Ubytovanie:
3x v hoteli 3*.


PROGRAM:
1. deň:
Transfer na letisko Schwechat pri Viedni, odlet do Nice. Po prílete do Nice presun na ubytovanie. Začneme prehliadku Nice, jedného z najkrajších miest francúzskej riviéry. Prejdeme sa po slávnej 5 km dlhej Promenade des Anglais so slávnym hotelom Negresco. Pešia prehliadka starého mesta. Návrat do hotela.

2. deň:
Raňajky. Pokračovanie v prehliadke Nice – ruský kostol, františkánsky kostol a mnohé iné. V prípade záujmu návšteva Chagallovho múzea s jeho slávnymi biblickými výjavmi. Fakultatívne plavba loďou po mori a návšteva malebnej, priam až rozprávkovej dedinky Eze, ktorá je vďaka svojej polohe nad morom na vysokom brale viditeľná zďaleka. Nachádza sa tu aj manufaktúra na výrobu slávnych francúzskych parfumov. Návrat do hotela.

3. deň:
Raňajky. Celodenný výlet vlakom do prepychového Monaka – slávneho miništátu a luxusného letoviska. Pešia prehliadka mesta – Kniežací palác, Katedrála, Oceánografické múzeum. Pozrieme sa aj do Monte Carla – najznámejšej a najbohatšej časti Monackého kniežatstva.  Práve tu sa natáčali filmy o Jamesovi Bondovi. Návrat do hotela.

4. deň:
Raňajky. Voľný program. Transfer na letisko, odlet do Viedne a po prílete transfer do Bratislavy.


Stravovanie:
3x raňajky.


Doprava:
Letecky.


Celková cena zahŕňa:
Leteckú dopravu Viedeň – Nice – Viedeň, servisné poplatky, transfer Bratislava – Schwechat – Bratislava, transfer letisko – hotel – letisko, výlet vlakom do Monaka, 3x ubytovanie v hoteli 3* s raňajkami, sprievodcu CK.

Celková cena nezahŕňa:
Za 1/1 izbu  128 EUR (3 noci). Prepravu počas pobytu v Nice okrem uvedenej, vstupy do pamiatok, pobytovú taxu, cestovné poistenie.

Poznámka:
Zmena programu, odletových časov a miest odletu vyhradená.

Krajiny

Zobraziť všetky »

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,43 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,51 HRK
Turecká lira  EUR 10,15 TRY
Americký dolar  EUR 1,17 USD

Zobraziť všetky »