Kanárske ostrovy - Tenerife (juh) trošku inak

Destinácia: Kanárske ostrovy (Španielsko), Tenerife, Playa de las Americas
Kód zájazdu: 1081725
Cena od: 1 059 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

12.10.2020 8 dní 1 059 € +0 € odlet: Brno letecká

Popis zájazdu

Rámcový program zájazdu:
1. deň: Popoludní transfer z Bratislavy do Brna na letisko. Odlet z Brna na ostrov Tenerife, prílet v neskorých večerných hodinách. Transfer autobusom do prímorského letoviska Playa de Las Americas, na juhu ostrova, ubytovanie v 4* hoteli pri mori.


2. deň: Po raňajkách v hoteli schôdzka so sprievodcom, relaxácia, odpočinok pri hotelovom bazéne alebo na pláži. Letovisko leží na brehu Atlantického oceánu na juhu ostrova , kde je po celý rok stabilné teplé podnebie a kde po celý rok takmer neprší. Večera v hoteli.


3. deň: Po raňajkách v hoteli , odchod autobusom na prvý poznávací výlet do hôr v severozápadnej časti ostrova až na úpätie najvyššej hory Španielského kráľovstva, spiacej sopky Pico del Teide (3 717 m.n.m) - v nadmorskej výške cca 2250 metrov si pozrieme starý kráter o priemere viac ako 17 km (možnosť krátkej túry lávovým poľom). Potom vyjdeme lanovkou až pod vrchol, odkiaľ je nádherný výhľad nie len na celý ostrov Tenerife , ale aj takmer na celé kanárske súostrovie. Večera v hoteli.


4. a 5. deň: Po raňajkách celý deň voľno k relaxácií pri bazéne alebo pri mori. Fakultatívne možnosť návštevy nedaľekého Siam Parku (ohromný aquapark) alebo požičanie osobného automobilu k individuálnym cestám po ostrove. Večera v hoteli.


6. deň: Po raňajkách plavba loďou do južných vôd , kde je možné z paluby pozorovať delfíny a veľryby. Občerstvenie na lodi. Popoludní relaxácia pri bazéne alebo pláži . Večera v hoteli.


7. deň: Po raňajkách opäť relaxácia pri bazéne alebo mori. Večera v hoteli. 8. deň: Po raňajkách voľno na relaxáciu, popoludní transfer na letisko a odlet späť do Brna. Následne transfer do Bratislavy. Návrat pred polnocou.


Poznámky a informácie:
TENERIFE - JUH


Základná cena zahŕňa:
letenka Brno- Tenerife - Brno, letiskové taxy, transfer na letisko v Brne tam a späť, transfer z letiska do hotela a späť, príručná batožina do 8 kg, 7 x ubytovanie v 4*hoteli, 7 x polpenzia , 2 výlety po ostrove, služby sprievodcu.

Základná cena nezahŕňa:
príplatok za jednolôžkovú izbu 192,-€, príplatok batožina do 20 kg 56,-€, prípadne vstupy, komplexné cestovné poisteniePlaya de las Americas

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 26,18 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,48 HRK
Turecká lira  EUR 8,26 TRY
Americký dolar  EUR 1,18 USD

Zobraziť všetky »